volkswagen golf 4 konsum karburanti in uae

2007 Toyota RAV4 E Zezë Ne Shitje - 8 499 Euro - Elbasan, …

Shitet Toyota RAV4 i Vitit 2007. Ngjyra E Zezë me 145 000 Kilometra dhe me cmim 8 499 Euro. Vendndodhja e makinës është në Elbasan, Shqipëri. Makina është postuar në

2011'' Volkswagen Golf për shitje. Tiranë, Shqipëri

2021/5/17· I/e përdorur E zezë 2011'' Volkswagen Golf - Vw Golf 6 , motorr 1.6 Benzin+Gaz, motorr 1.6 i thjesht 100% Gaz, super impiant cilsor direkte nga fabrika, super punim,viti dhjetor 2010, dal n qarkullim 2011, ka nje konsum Te pa perfillshem ekonomie, Teper e shpejte

VOLKSWAGEN GOLF 5 GOAL 1.9 T në Tiranë | VW Volkswagen …

VW Volkswagen Modeli Golf Viti i prodhimit 2006 Karburanti Dizel / Naftë Kilometrazha 180 000 - 189 999 VW Volkswagen Përshkrimi 🇩🇪 VOLKSWAGEN GOLF 5 GOAL 1.9 TDI INDIVIDUAL-EURO 4 - FULL OPSIONAL DESIGNO-VITI 12/2006 -Seria HIGHLINE

2014'' Volkswagen Golf for sale. Tirane, Albania

Used 2014'' Volkswagen Golf Diesel Automatic 170000 km. SHITET VOLKSWAGEN GOLF 7. VITI 2014. MOTORR 1.6 NAFTE TDI. NGJYRE SHAMPANJE. XHAMA TE ZINJ ORIJINALE. DISQE ALUMINI MODEL “NEW” ME 4 GOMA TE REJA 100%..TAPICERI

***Vw Golf 6 1.6 BENZIN/GAZ në Tiranë | VW Volkswagen …

Vw Golf 6 , motorr 1.6 Benzin+Gaz, motorr 1.6 i thjesht 100% Gaz, super impiant cilsor direkte nga fabrika, super punim,viti dhjetor 2010, dal n qarkullim 2011, ka nje konsum Te pa perfillshem ekonomie, Teper e shpejte, kamio manuale me 5+1 marsha , ngjyre

2014'' Volkswagen Golf for sale. Tirane, Albania

MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE, ME KONSUM FARE TE ULET KARBURANTI. KILOMETRAT ORIGJINALE 175 mije km (ME FATURA SHERBIMESH TE GJITHA). SHITET PER TE MARRE NJE MAKINE ME TE RE.

VOLSWAGEN GOLF 4 - TREGU I MAKINAVE

-volswagen golf 4 Volswagen golf 4 dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni volswagen golf 4.

Shitet Golf 4 1.4 Benzin+ Ga në Tiranë | VW Volkswagen Vetura …

Golf Viti i prodhimit 2000 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 200 000 - 249 999 VW Volkswagen Përshkrimi Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2019-VITI I PRODHIMIT 2000 -215000 KM - Impiant Gazi i montuar ne-Euro 4

***Vw Golf 6 1.6 BENZIN/GAZ në Tiranë | VW Volkswagen …

Vw Golf 6 , motorr 1.6 Benzin+Gaz, motorr 1.6 i thjesht 100% Gaz, super impiant cilsor direkte nga fabrika, super punim,viti dhjetor 2010, dal n qarkullim 2011, ka nje konsum Te pa perfillshem ekonomie, Teper e shpejte, kamio manuale me 5+1 marsha , ngjyre

4 silicon wafers

Lot of 4 - Premium 8 Silicon Wafers for Sale - PlusModels Home About PlusModelsLot of 4 - Premium 8 Silicon Wafers For SaleThis item has been shown 0 times.Lot of 4 - Prem laser_ablation_of_silicon_wafer_4_3 comsol Figure 5. Cross-hatched patterns

VW Golf 4 1.4 Benzin+ Gas me letra per 1 vit | Tiranë

Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2021 -VITI I PRODHIMIT 2000 -296000 KM - Impiant Gazi i montuar ne gjermani BRC -Euro 4 -Baxha xhami - Kaio MANUALE 5 MARSHE, - Ngjyrë gri metalizato, -Klima -RADIO - 4 xhama

GOLF 4

golf 4 FILTER Online 80 lexues | 9 njoftime ne pritje Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete

OKAZION Shitet Golf 4 1.4 benzin/gaz 2400€ | Durrës

Shitet golf 4 1.4 benzin gaz (gazi ne leje qarkullimi , ne garanci) i vendosur tek eltoni redi ne fush kruje . Makina ka sherbimet e sapo bera , xhenerike , vaj filtra , 4 goma te reja , sapo nderruar filtrat e gazit , letrat dhe siguracion te sapo paguar . Makina ka konsum minimal 17 mij lek gaz ben 420 km. Makina posedon 4 xhama elektrik , kondicioner AC , kasetofon sony ( aux , usb

Cars for sale in Vlorë - onlyauto.al

Volkswagen Golf viti 2001, Grey, 250000km Shitet golf 4 viti prodhimit 2001 me 3 t kuqe 150 kuaj fuqi motorr comorei me baxha, drita kseno me lup, sedilje me ngrohje, navigator, sedile lkur, pasqyra inoksi vaj filtra t ndrruar rrip faz.

Cars for sale in Vlorë - onlyauto.al

Volkswagen Golf viti 2001, Grey, 250000km Shitet golf 4 viti prodhimit 2001 me 3 t kuqe 150 kuaj fuqi motorr comorei me baxha, drita kseno me lup, sedilje me ngrohje, navigator, sedile lkur, pasqyra inoksi vaj filtra t ndrruar rrip faz.

Vetura ne shitje Tiranë : Mercedes | 320 | S class | Çmimi: 15500| …

Marka \\ud83d\\udc49Mercedes benz
Forca motorrike\\ud83d\\udc49320 cdi 
Lloji i kajos\\ud83d\\udc49automatik

2014'' Volkswagen Golf për shitje. Tiranë, Shqipëri

VW Golf 7—1.6 Diesel TDI ( I-e kuqe ) BLUEEMOTION ,4 X 4,Viti Prodhimit 03.12.2014 me 176.000 km , I Sapo ardhur nga Zvicra , I sapo targuar disqe alumini + gomat e reja michelin , 4x4 ,tregues parakalim ,start&stop,pasqyrat me yllje,me vetparking pilot

GOLF 4 NAFTE - TREGU I MAKINAVE - Njoftime Falas

Golf 4 nafte dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni vw golf 4 nafte ne shitje golf 4 me nafte ne shitje golf 4 nafte makina golf 4 me nafte ne shitje ne shqiperi makina ne shitje golf 4 viti 2000 nafte okazion kerkoj golf 4 atomatike nafte shitet

2014'' Volkswagen Golf për shitje. Tiranë, Shqipëri

I/e përdorur 2014'' Volkswagen Golf - SHITET VOLKSWAGEN GOLF 7. VITI 2014. MOTORR 1.6 NAFTE TDI. NGJYRE SHAMPANJE. XHAMA TE ZINJ ORIJINALE. DISQE ALUMINI MODEL “NEW” ME 4 GOMA TE REJA 100%..TAPICERI NGJYRE PANE SHUME

VW GOLF 1.9 TDI (UNITED) 2008 | Kukës

Prodhuesi: VW Volkswagen Modeli: Golf Marka: Golf 5 UNITED Viti: 2008 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 210 000 - 215 000 Karburanti: Naftë Targa: Shqiptare Ngjyra: E zezë perl Komuna:Kukës Struktura e veturës: Hatchbac VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI, MODELI UNITED 105 HP MOTORR VERSION I RI. HIGHLINE -EURO 4 FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 2008 - SERIA UNITED - …

Volkswagen, Golf, Viti 2006, Nafte | AutoBox.al

2019/2/4· Volkswagen, Golf, Viti 2006, Automatik, Nafte, , 1986 cc, 189.000 km, Pasqyra elektrike, Sedilje me ngrohje, ABS, ESP, EBD, Frena Dore Elektrike, A/C: Standart, A/C

Golf v - Tirane

2021/3/7· Marka | Karburanti Volkswagen Karburanti Nafte Kaio Manual Viti 2004 Kilometra 200,000 extra info Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Adresa Don Bosco, Tirana, Albania Lexime 1580

2014'' Volkswagen Golf për shitje. Tiranë, Shqipëri

I/e përdorur E bardhë 2014'' Volkswagen Golf - VW Golf 7—1.6 Diesel TDI ( I-e kuqe ) BLUEEMOTION ,4 X 4,Viti Prodhimit 03.12.2014 me 176.000 km , I Sapo ardhur nga Zvicra , I sapo targuar disqe alumini + gomat e reja michelin , 4x4 ,tregues parakalim ,start

Homepage | Reuters

U.S. Shooting in Texas capital leaves 14 wounded; one suspect still at large 4:52 AM UTC Americas Americas Peru''s socialists cheer election win as conservatives pledge to fight on 3:13 PM UTC

Volkswagen, Golf, Viti 2006, Nafte | AutoBox.al

2019/2/4· Volkswagen, Golf, Viti 2006, Automatik, Nafte, , 1986 cc, 189.000 km, Pasqyra elektrike, Sedilje me ngrohje, ABS, ESP, EBD, Frena Dore Elektrike, A/C: Standart, A/C

Shitet Golf 4 1.4 Benzin+ Ga në Tiranë | VW Volkswagen Vetura …

Golf Viti i prodhimit 2000 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 200 000 - 249 999 VW Volkswagen Përshkrimi Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2019-VITI I PRODHIMIT 2000 -215000 KM - Impiant Gazi i montuar ne-Euro 4

Shitja e Volkswagen në Shqipëri - faqja 3 - onlyauto.al

Volkswagen Golf viti 2009, E bardhë, 1.4L, 162000km GOLF 6; Forca mottorrike 1.4; Lloji i kajos Manuale; Karburanti benzin; Viti i prodhimit 11/2009; Pershkrim; Shitet Golf 6 viti 2009 me dogane te pagua; Motorr 1.4 benzin i thjesh. mund Elbasan